Taisyklės stovyklautojams

Registruodami savo vaikus į vasaros dienos stovyklą tėvai privalo susipažinti su stovyklos taisyklėmis.

1. Dalyvis ir/ar jo atstovas, užsiregistravęs į „Moku plaukti“ stovyklą (toliau – Stovykla) patvirtina, kad perskaitė šias nuostatas, supranta jas, besąlygiškai pritaria jų turiniui ir pasižada jas vykdyti.

2. Registruodamasis dalyvis ir/ar jo atstovas patvirtina, kad žino, jog dalyvauja sporto ir aktyvaus laisvalaikio užsiėmimuose, kuriuose galimi patirti sužalojimai, bei . supranta dalyvavimo galimų pasekmių rizikos laipsnį sau ir savo privačiai nuosavybei.

3. Stovyklos organizatorius yra atsakingas už Stovyklos dalyvio saugumą nuo jo perdavimo vadovui iki grąžinimo tėvams (t.y. tik Stovyklos laiku, kol Stovyklos dalyvis yra Stovyklos organizatoriaus žinioje). Už Stovyklos dalyvio saugų atvykimą į Stovyklą ir išvykimą iš jos yra atsakingi tėvai ar Stovyklos dalyvį lydintys asmenys. Vaiką lydėti privalo suaugęs (pilnametis) asmuo.

4. Dalyvis ir/ar jo atstovas patvirtina, kad Stovyklos dalyvis yra sveikas, ir nėra argumentuotų kvalifikuotų medicinos specialistų draudimų draudžiančių jiems dalyvauti Stovyklos vyksiančiuose užsiėmimuose. Kitu atveju, privaloma informuoti Stovyklos vadovą apie vaiko sveikatos būklę (apie lėtines ir ūminės ligas, alergijas ir t. t.) arba elgesio ir bendravimo ypatumus (padidintą jautrumą, hiperaktyvumą ir t. t.) ar pristatyti gydytojo pažymą, nurodant kokios išskirtines priežiūros sąlygos ar fizinis krūvis rekomenduotinas.

5. Stovyklos organizatorius neatsako už vaikų (Stovyklos dalyvių) paliktus ar/ ir pamestus Stovyklos metu daiktus (jų neparveža iš stovyklos) ir neatlygina dėl to patirtų nuostolių. Stovyklos organizatorius rekomenduoja Stovyklos dalyviui neturėti su savimi brangių daiktų, mobiliųjų telefonų, kompiuterių ir kitos technikos.

6. Stovyklos organizatorius nėra atsakingas už vaikų sveikatos sutrikimus, nelaimingus atsitikimų metu kilusią bet kokią žalą, išskyrus, jeigu tokia žala kilo dėl Stovyklos organizatoriaus kaltės. Kitu atveju, dalyvis ir/ar jų atstovas prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant: griūvimai, traumas, susidūrimus su kitais dalyviais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimu stovykloje.

7. Sutikdamas su šiomis taisyklėmis, dalyvis ir/ar jo atstovas, sutinka leisti Stovyklos medikui teikti Stovyklos dalyviui būtinąją medicininę priežiūrą ir pagalbą.

8. Dalyvis ir/ar jo atstovas, sutikdamas su šiomis taisyklėmis, prisiima atsakomybę atlyginti nuostolius Stovyklos organizatoriui, jei jų vaikas Stovyklos metu savo kaltais veiksmais padarytų žalos Stovyklos organizatoriui, kitiems Stovyklos dalyviams ar Stovyklos metu naudojamam turtui.

STOVYKLAUTOJO RINKINYS, KURĮ VAIKAI  PRIVALO TURĖTI STOVYKLOS METU:

1. UŽSIĖMIMAMS BASEINE:
- glaudės ar maudymosi kostiumėlis;
- rankšluostis;
- muilas, kempinė;
- maudymosi kepuraitė;
- šlepetės baseinui;
- plaukimo akiniai.

2. UŽSIĖMIMAMS SALĖJE IR KIEME:
- sportiniai bateliai;
- marškinėliai, šortukai ar sportinės kelnės;
- kojinaitės;
- kepuraitė nuo saulės.
P. S. sportinę aprangą vaikai turėtų atsinešti (rekomenduojame kuprinėje, maišelyje ar kt.), o ne ateiti apsirengę iš anksto.

 

Stovyklautojo daiktų sąrašas