Vadovai

 

RADVILĖ - kūrybinga, šmaikšti, bet atidi ir atsakinga vadovė. Aktyvi jaunimo organizacijų bei tarptautinių projektų dalyvė, vaikų stovyklų organizatorė. Šiuo metu Radvilė studijuoja Filologiją Vilniaus universitete ir moko 3-5 klasių moksleivius lietuvių kalbos. Į darbą su vaikais žvelgia labai jautriai ir kūrybiškai: "Neretai susimąstau, jog dirbantis su vaikais žmogus, man primena sodininką, kuris turi ne genėti medelius, formuoti juos pagal savo įsivaizduojamą sodą, o leisti jiems laisvai augti ir stiebtis į saulę.”

 

ERNESTAS – labai “stebuklingas” vadovas! Nors yra įgijęs programavimo ir multimedijos bakalauro laipsnį, Ernestas didelę dalį savo laiko skiria darbui su vaikais, stovyklų organizavimui, jaunimo iniciatyvų klubui, turi aktorystės ir renginių organizavimo patirties, net buvo įkūręs Rubiko kubo klubą Vilniuje! Bet SVARBIAUSIA – Ernestas yra baigęs Arvydo Stonio iliuzionistų akademiją! Tad, mieli tėveliai, nenustebkite, jei po mūsų stovyklos namie ims dėtis keisti dalykai... :) 

 

SANDRA – vadovė, kuriai dirbti su vaikais reiškia nuolatinį tobulėjimą. Šio proceso metu ji ne tik dalijasi turima patirtimi, bet ir iš vaikų semiasi drąsos, energijos, idėjų. Patirties įgijo dirbdama animatore bei aukle. „Tikiu, kad kartu su stovyklautojais džiaugsimės pasiekimais, o prireikus - nebijosime pasipasakoti, ką jaučiame“, - sakė ji. Sandra ypač domisi teatru, todėl žada daug improvizuoti, ir kartu su vaikais net tapti aktoriais!

 


RIČARDAS – entuziastingas keliautojas ir stovyklų organizatorius! Ričardas turi daug patirties su vaikų stovyklų ir užklasinių veiklų organizavimu. Taip pat nuolat tobulina savo žinias tarptautiniuose projektuose. Šiuo metu studijuoja turizmo vadybą ir renginių organizavimą užsienyje, tačiau nusprendė šią vasarą praleisti mūsų stovykloje! “Mėgstu keliauti, kolekcionuoti įvairias patirtis, pažinti naujus žmones, jų pasaulėžiųrą ir vertybes. Su didžiausiu džiaugsmu dalinuosi savo žiniomis ir manau, jog komandoje žmonės gali nuversti kalnus.”

 

PAULINA - jaučiasi atradusi save dirbdama su vaikais ir toliau drąsiai eina šiuo keliu! Nors tikroji jos sritis matematika ir finansai, tačiau, empatijos mažiesiems nestokojanti Paulina jau pirmame studijų kurse sėkmingai tapo korepetitore ir susilaukė daugybės gerų atsiliepimų. „Tėvų padėkos ir geri žodžiai leido suprasti, kaip man svarbu padėti mažiesiems, atrasti kažką naujo, suprasti tai, kas iki tol nesisekė, matyti jų šypsenas ir augantį pasitikėjimą savimi.“ – nuoširdžiai dalinasi Paulina ir laukia susitikimo su jaunaisiais stovyklautojais!  


KIRILAS  -  nuo mažens augo su muzika, kol galiausiai LMTA įgijo muzikos bakalauro ir magistro laipsnius su atlikėjo ir pedagogo kvalifikacija! Kirilas - labai dėmesingas ir visada bendrų temų su vaikais randantis vadovas. “Mano tikslas dirbant su vaikais yra padaryti viską, kad jiems butų idomu su manimi: mokytis, žaisti, o gal tiesiog pasidalinti savo mintimis arba problemomis.” Laisvalaikiu Kirilas skaito mokslinę fantastiką bei klausosi įvairiausios muzikos: nuo “klasikos” iki sunkiojo roko :)  Nuobodu nebus!

 

 

 

 

 REGISTRUOTIS