Vadovai

  RENATA - viena iš nuostabių, draugiškų ir nuotaikingų mūsų stovyklos vadovių. Linksma ir visada nusiteikusi draugauti, pažinti ir aktyviai leisti laiką. Renata jau keletą metų dirba su vaikais - organizuoja renginius, veda edukacijas ir meninius užsiėmimus. Draugystė ir bendradarbiavimas Reatai - svarbiausia!  Ji mokosi iš vaikų,o šie — iš Renatos! ????Stovyklos vadovė kuria tokią aplinką, kurioje vaikams gera būti. Didžiausias jos troškimas, kad vaikai pasitikėtų ir tikėtumėtų vadovės jėgomis, nuotaika ir patirtimi. 

 

  VAKARIS - vienas smagiausių, kūrybiškiausių ir charizmatiškiausių stovyklos vadovų. Neabejotinai, jis - geriausias vaikų draugas, patyręs stovyklautojų vadas ir nepaprastas organizatorius! ???? Vakaris yra Aktorius - studijuoja vaidybą VDK. Režisavo VU Roko operą. Ateityje siekia būti teatrinės veiklos pedagogu. Mūsų stovyklautojams Vakaris vadovaus jau antrą vasarą! 

 

  ANASTASIJĄ vaikai paprastai vadina Naste. Šiuo metu ji yra VGTU Pramogų industrijų katedros trečiojo kurso studentė. Anastasija yra  labai kūrybinga ir nenustygstanti vietoj, su vaikais dirba jau daugiau nei tris metus. Jiems Nastia - ne tik šauni vadovė, bet ir nepamainoma draugė.

 

  KAMILIJA - įvairiapusiška ir mėgstanti keliauti bei mokytis naujų dalyku. Didžiausiu gyvenimo nuotykiu ji laiko prieš maždaug 11 metų priimtą sprendimą tapti skaute. Nuo tada - pačios linksmiausios vasaros praleisto gamtoje su būriais vaikų, besirūpinant, kad suplanuotos veiklos pavyktų, o vaikai stovykloje leistų laiką naudingai ir su pačiomis plačiausiomis šypsenomis  Kamilija baigė biomokslų srities studijas. Laisvalaikį leidžia aktyviai gamtoje arba piešdama, tapydama ir grodama pianinu. Ieškodama naujų iššūkių prieš metus pradėjo savarankiškai mokytis groti gitara. 

 VIKTORIJA - vadovė, su kuria nuobodžiauti - neįmanoma! Ji - šokio pedagogė, todėl pasiruošusi vaikus parengti fiziškai, ir net šokio žingsneliu pradėti naują dieną!  “Pažadu, jog kiekviena vasaros savaitė stovykloje bus aktyvi ir pilna įdomių atradimų, tad labai nekantrauju susipažinti su vaikais, kad galėčiau jiems palikti didelį ir neužmirštamą vasaros prisiminimą ” - sako Viktorija. Vadovė mėgsta, kai vaikai ja pasitiki ir kartu su ja gali atsiskleisti nevaržomai ir stengiais suprasti jų žaismingas mintis bei idėjas.

 GODA -  komunikabili, optimistiška, atsakinga ir išradinga, visuomet gerai nusiteikusi, su šypsena, lengvai randanti kalbą su vaikais, iniciatyvi ir kūrybinga. Visuomet sėkmingai įtraukia vaikus tiek į kūrybines, tiek į aktyvias veiklas, kūrybiškai žvelgia į pasaulį ir įvairias užduotis, mėgsta paprastumą, draugiškumą bei šiltą atmosferą kolektyve. Viena didžiausių Godos aistrų – šokis, išmokęs ją komandinio darbo, disciplinos, savęs patekimo viešumoje, visą laiką skatinęs ambiciją ir įkvėpęs atradimams bei kūrybai. Šiuo metu ji vadovauja savanoriams organizacijoje „Kartu tikrai galime“, yra Jaunųjų konservatorių lygos narė. Laisvu laiku lankosi renginiuose, spektakliuose, parodose, myli gamtą ir keliones.