Vadovai

  

ERNESTAS – labai “stebuklingas” vadovas! Nors yra įgijęs programavimo ir multimedijos bakalauro laipsnį, Ernestas didelę dalį savo laiko skiria darbui su vaikais, stovyklų organizavimui, jaunimo iniciatyvų klubui, turi aktorystės ir renginių organizavimo patirties, net buvo įkūręs Rubiko kubo klubą Vilniuje! Bet SVARBIAUSIA – Ernestas yra baigęs Arvydo Stonio iliuzionistų akademiją! Tad, mieli tėveliai, nenustebkite, jei po mūsų stovyklos namie ims dėtis keisti dalykai... :) 

 RIČARDAS – entuziastingas keliautojas ir stovyklų organizatorius! Ričardas turi daug patirties su vaikų stovyklų ir užklasinių veiklų organizavimu. Taip pat nuolat tobulina savo žinias tarptautiniuose projektuose. Šiuo metu studijuoja turizmo vadybą ir renginių organizavimą užsienyje, tačiau nusprendė šią vasarą praleisti mūsų stovykloje! “Mėgstu keliauti, kolekcionuoti įvairias patirtis, pažinti naujus žmones, jų pasaulėžiųrą ir vertybes. Su didžiausiu džiaugsmu dalinuosi savo žiniomis ir manau, jog komandoje žmonės gali nuversti kalnus.”


KIRILAS  -  nuo mažens augo su muzika, kol galiausiai LMTA įgijo muzikos bakalauro ir magistro laipsnius su atlikėjo ir pedagogo kvalifikacija! Kirilas - labai dėmesingas ir visada bendrų temų su vaikais randantis vadovas. “Mano tikslas dirbant su vaikais yra padaryti viską, kad jiems butų idomu su manimi: mokytis, žaisti, o gal tiesiog pasidalinti savo mintimis arba problemomis.” Laisvalaikiu Kirilas skaito mokslinę fantastiką bei klausosi įvairiausios muzikos: nuo “klasikos” iki sunkiojo roko :)  Nuobodu nebus!

 

 

 

 

 REGISTRUOTIS