Treneriai

 

Jolanta Tartenienė

Esu plaukimo mokytoja/trenerė, tačiau pirmiausia esu pedagogas, kuris padeda vaikams išmokti naujų dalykų bei tobulėti. Todėl neužtenka tik gerų plaukimo įgūdžių ir praktinių žinių apie plaukimo mokymo metodus, taip pat svarbu gebėti atrasti ryšį su savo grupėje esančiais vaikais, teigiamos aplinkos kūrimas plaukimo veiklose ir padėti jiems mokytis. Ugdyti teigiamą vaikų požiūrį į vandenį ir parodyti, kad plaukti yra įdomu ir smagu.
Dirbu šv. Benedikto gimnazijoje Fizinio ugdymo mokytoja ir baseine plaukimo mokytoja, esu baigusi VPU sporto bakalaurą ir įgijus mokytojo kvalifikaciją.

 

Daiva Rusteikienė

Dirbdama su vaikais pastebėjau, kad plaukimas stiprina vaiko sveikatą, skatina augimą ir vystymąsi kartu grūdinamas jo organizmas. Neabejotinai vaikų grūdinimas stiprina imuninę sistemą, mažiau serga peršalimo bei kitomis ligomis. Plaukimas yra puiki fizinio aktyvumo skatinimo forma bei charakterio ugdymo priemonė.  Žaidimai, įdomios užduotys, pačių ieškojimai ir atradimai sukuria puikią nuotaiką, suteikia daug džiaugsmo bei pasitenkinimo judria veikla.

 REGISTRUOTIS