Treneriai

 

Oksana Sinkevič - plaukimo trenere dirba jau nuo 1992 m. Baigė Lietuvos kūno kultūros akademiją ir Vilniaus pedagoginio universiteto psichologijos studijas. Dirba plaukimo trenerė VMSC bei sporto ir sveikatingumo klube "Impuls". Treniravo Lietuvos jaunimo čempionato plaukimo prizininkus ir povandeninio plaukimo Europos varžybų dalyvį. Trenerė labai atsidavusi savo darbui ir siekia, kad vanduo teiktų vaikams džiaugsmą. Oksanos moto: "Ne kiekvienas gali būti čempionu, bet kiekvienas turi mokėti plaukti."

 
Gytis Vaitkevičius - dirba tiek su pradedančiaisiais plaukti vaikais, tiek su pažengusiais - turinčiais ambicingų planų šioje sporto šakoje. Treneris įsitikinęs, kad plaukimas yra ne vien sporto šaka.  "Plaukimo nauda vaikams yra neginčijamai didelė, laiko praleidimas vandenyje neabejotinai teikia tiek fizinę, tiek emocinę naudą, ugdo pasitikėjimą savimi. Todėl mokėti plaukti ir gerai jaustis vandenyje turi kiekvienas." 

Gytis taip pat yra "Impuls" sporto klubo treneris, nuolat kelia kvalifikaciją tarptautiniu ir šalies lygiu, yra baigęs Vilniaus kolegijos sporto specialistų rengimo studijas ir European Fitness school akademiją.

 

 
Simona Baltakienė - patyrusi ir labai rūpestinga pradedančiųjų plaukimo trenerė, turinti net 30 metų pedagoginio darbo patirtį. Baigusi Kauno kūno kultūros akademiją, specialybė-plaukimo treneris, dėstytojas. Buvusi Lietuvos plaukimo rinktinės narė, sporto meistrė,  Vilniaus "Žalgirio" baseino plaukimo trenerė. Šiuo metu Simona dirba su "Moku plaukti" pradedančiaisiais bei yra fizinio ugdymo vyr. mokytoja ir turizmo vadovė. Kaip ji pati sako: "Aktyvus gyvenimo būdas - tai visas mano gyvenimas." 
 
Viktoras Medvedickis - dirba su pažengusiais plaukikais. Visada ramus ir pozityvus Viktoras turi jau 5 metų darbo su vaikais patirtį, yra baigęs kūno kultūros bakalaurą  Vytauto Didžiojo universitete. O taip pat gali didžiuotis eile pasiekimų sporto srityje: 2009-2014 Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinės narys. Europos ir pasaulio jaunimo čempionatų dalyvis; 2010 metų baltijos šalių žaidynių prizininkas; 2014 metais Lietuvos suaugusių čempionato čempionas.

 

  

 REGISTRUOTIS