Registracija į intensyvias mokymo plaukti pamokas (vasara)

Intensyvūs plaukimo užsiėmimai 2020 m. organizuojami nuo birželio 29 d. iki rugpjūčio 20 d. 

Plaukimo pamokos skirtos 7 -12 metų vaikams. Intensyvios 2 savaičių trukmės treniruotės vyks pirmadienio - ketvirtiadienio vakarais nuo 17:30 ir 18:15 val., organizuojamos net 8 plaukimo pamokos! Užsiėmimų metu vaikai mokysis plūdrumo ir taisyklingo slinkimo vandeniu, o vyresni ir jau pažengę patobulins turimus kvėpavimo, nardymo bei plaukimo įgūdžius. Plaukimo užsiėmimus ves patyrę treneriai, o vaikai pagal plaukimo lygį, kuris nustatomas pirmosios plaukimo pamokos metu, bus išskirstyti į grupes.

Standartinė kaina 1asm./pamaina - 69 Eur (8 dienos)

PASTABA: registracija į intensyvių plaukimo pamokų pamainos laisvas vietas laikoma patvirtinta TIK po žemiau esančios FORMOS UŽPILDYMO ir APMOKĖJIMO iškart pagal pasirinktą el. mokėjimo variantą bei Jums GAVUS PATVIRTINIMĄ SU SUTARTIMI iš mūsų į Jūsų nurodytą el. paštą.

- pasirinktoje pamainoje laisvų vietų jau nebėra -
* - privaloma informacija

Suma apmokėjimui registruojantis: 69.00 €

REGISTRUOTI ir APMOKĖTI

Administracija, užtikrina, jog įgyvendina baseino lankytojų duomenų apsaugą, kaip tai apibrėžta Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo nuostatose. Lankytojų pateikti asmens duomenys yra tvarkomi treniruočių / programų organizavimo, vykdymo ir apskaitos tikslais ir lankytojų informavimo tikslais, jei treniruotėje nesusirinktų pakankamas lankytojų skaičius. Duomenys nebus perduoti jokiems tretiesiems asmenims. Tinkamam duomenų apsaugos užtikrinimui įstaiga, patvirtinusi organizatorių bendrąsias asmens duomenų apsaugos taisykles.