Registracija į plaukimo pamokas

DAR YRA KELIOS LAISVOS VIETOS!!!

STARTAS NUO SPALIO 10 d. 

REGISTRACIJOS FORMĄ RASITE ŽEMIAU

Užsiėmimų metu pradedantieji bus mokomi plūdrumo ir taisyklingo slinkimo vandeniu pasitelkiant pagalbines priemones, o pažengę patobulins turimus kvėpavimo, nardymo bei plaukimo įgūdžius. Plačiau apie plaukimo pamokas skaitykite čia. Plaukimo užsiėmimus ves patyrę treneriai Vytautas Mackevičius ir Oksana Sinkevič. Renkantis grupę, svarbu teisingai įsivertinti vaiko plaukimo lygį: pradedantieji - nemokantys plaukti ar savarankiškai plaukiantys tik trumpą atstumą; pažengusieji - gebantys savarankiškai, be papildomų priemonių nuplaukti ~25 metrų atstumą. Taip pat, bus galima pasikonsultuoti su treneriu pirmosios plaukimo pamokos metu ir pasikoreguoti grupę, kad vaiko tobulėjimui būtų suteiktos geriausios sąlygos.

Užsiėmimų grafikas ir kainos:

Pamokos laikas Šeštadienis Sekmadienis  Pamokų kiekis Kaina už 4sav.
10:00 - 10:45 Pradedantieji Pažengę 4 k./ 4 sav. 39 Eur
11:00 - 11:45 Pradedantieji Pradedantieji 8 k./ 4 sav. 69 Eur
12:00 - 12:45 Pradedantieji Pradedantieji 4 k./ 4 sav. 39 Eur
13:00 - 13:45 Pradedantieji   4 k./ 4 sav. 39 Eur


PASTABA
: registracija laikoma patvirtinta TIK po žemiau esančios FORMOS UŽPILDYMO ir APMOKĖJIMO iškart pagal pasirinktą el. mokėjimo variantą, bei Jums GAVUS PATVIRTINIMĄ SU SUTARTIMI į Jūsų nurodytą el. paštą.


Dėmesio!
Jei Jūsų pageidaujamoje grupėje nebeliko vietos - registruokitės į REZERVO SĄRAŠĄ - atsiradus laisvoms vietoms, su Jumis susisieksime!  

* - privaloma informacija

Suma apmokėjimui registruojantis: ...

REGISTRUOTI ir APMOKĖTI