Vadovai

 

GABRIELĖ - kineziterapeutė, baigusi Kauno Kolegiją ir įgavusi sveikatos mokslų profesinį bakalauro laipsnį, kineziterapeuto kvalifikaciją. Aktyviai dalyvauja projektuose ir kursuose, siekdama gilinti ir įgauti kuo daugiau praktikos dirbant su ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikais. "Aktyvioje veikloje su vaikais akcentuoju taisyklingo judesio, kvėpavimo svarbą, taip pat visada primenu nepamiršti šypsotis, nes tuomet dirba dar daugiau raumenukų :)" - teigia kineziterapeutė. Gabrielės misija - supažindinti vaikus su fizinio aktyvumo svarba, padėti aktyviai, produktyviai praleisti laiką stovykloje ir iš jos išsinešti pačius šilčiausius ir linksmiausius įspūdžius! 

 

ANDRIUS - daugumai žinomas Miamio slapyvardžiu. Jau 15 metų dirba su ivairaus amžiaus žmonėmis ir jaunimu. Andriui svarbiausia yra bendravimas su žmonėmis, pagalba jiems realizuojant save, o didžiausią malonumą teikia dalyvavimas kūrybiniame procese. “Miamis” stovyklautojams žada gausybę gerų prisisminimų, kuriuos kursime visi kartu!
 

MONIKA - save apibūdina kaip atsakingą, dėmesingą ir kūrybingą asmenybę. Šiuo metu studijuoja Lietuvos sporto universiteto studijų programoje "Pratimai, mityba ir streso valdymas". Laisvalaikiu ne tik pati aktyviai leidžia laiką, bet ir organizuoja sportines veiklas kitiems, bei yra įsitikinusi, kad sportas ugdo gerąsias charakterio savybes tokias kaip valia ir atkaklumas. “Visada svajojau tapti sektinu pavyzdžiu kitiems ir įkvėpti įvairaus amžiaus žmones sportuoti, sveikai gyventi bei taip gerinti gyvenimo kokybę” – optimistiškai nusiteikusi Monika!

 


ERIKAS – vadovas, kuris įžvelgia neišsemiamą balanso tarp fizinės veiklos bei pramogavimo vertę. Jis mano, kad vaikams yra svarbu nuo mažens “lipdyti” naudingomis žiniomis pagrįstus tvarius pamatus, leisiančius jiems tobulėti nesidairant atgal. Erikas turi labai daug dalyvavimo įvairiose jaunimo stovyklose patirties ir tiki, kad tai jam leis būti geru vadovu, bei kurti pozityvią aplinką stovyklautojams. Vienas iš Eriko pomėgių yra bendravimas su žmonėmis iš kitų pasaulio valstybių, todėl nekantrauja išgirsti, ką jam papasakos vaikystės šalies atstovai!

 

 

URTĖ - kūrybiška, linksma, visada besišypsanti ir labai vaikus mylinti vadovė. Kiekvieną vaikystės vasarą Urtė pati dalyvaudavo įvairiose stovyklose, tad turiu daug ir įvairios patirties, kuri padės jai tapti nuostabia stovyklos vadove.” Tikiuosi, kad man pavyks būti ne tik pavyzdinga ar griežta stovyklos vadove, bet ir vyresniąja drauge vaikams, į kurią jie gali kreiptis bet kokiu atveju. Stengsiuosi, kad vaikai susipažintų su įvairiomis veiklomis, aktyviai leistų laiką ir namo grįžtų plačiomis šypsenomis!” –  entuziazmo neslepia Urtė.

 


ERIKA -  “Stovyklos kiekvienam vaikui palieka neišdildomą įspūdį, o patirti iššūkiai ir sutikti nauji draugai išlieka visam gyvenimui” – džiaugiasi Erika, galėdama prisidėti prie nepamirštamos vasaros stovyklos kūrimo ir su nekantrumu laukia susipažinimo su mažaisiais stovyklautojais.